KURUMSAL

Biz Kimiz?

Erkek dünyasına yeni stil veren yaratıcı ekibinin lideri Zeki Stylist olarak, 2002’de başlayan meslek maceram ilgi duyduğum mesleğimin tüm inceliklerini öğrenme ve böylece profesyonel hayata katkı sağlama hayaliyle yeni bir şekil aldı.

Sürekli kendimi geliştiriyor, deneyim ve tecrübelerime yenilerini ekliyor ve çağı yakalamak için daha fazla teknolojiden ve yeniliklerden yararlanıyorum.

2015’de kurduğum markamızla beraber yeni bir başarı hikayesi yazdık ve markamızın bu başarı öyküsünün arkasında samimiyet, sevgi ve emek var. Kendini yenilemeyi seven ekibin yarattığı sinerji markamıza dinamizm kazandırıyor ve müşteri memnuniyetini sağlayan atmosferin korunmasında önemli katkılar sunuyor.

Yetenekli, kendisini yenileyen, erkek stil dünyasına meraklı, modern estetik algısına hakim bir ekip kurmayı başararak yola çıktık ve bu ekiple ilk yaşanılan heyecan halen bizi geleceğe taşımaya devam ediyor. Ekipçe duyduğumuz heyecan sayesinde markamız, çok kısa sürede birçok müşteriye ulaşılıyor ve ulaşılan her müşterinin memnun olarak ayrılması bizim yolumuzu aydınlatıyor.


2018: Yatırım ve Yenilik Hareketi

Ekipçe, erkek moda dünyasını yakından takip ediyor, sürekli kendini yeniliyor ve korunan ekip ruhunun bir ödülünü ifade eden memnun müşteri kitlesine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni yatırımların kapısını aralamaya başlıyoruz. İşleri büyütmek ve müşterilere çok daha iyi hizmet verebilmek amacıyla 2018’de açılan yeni stil merkezimizde şuna dikkat etme kararı alınıyor: Teknolojiden daha fazla yaralanma, insanların kendilerini evinde hissedebileceği bir ortam sunma ve daima tercih edilebilir olma…


2019: Süreklilik, Değişim ve Dönüşüm Yılı

Ben ve ekibim, erkek stil dünyasının önde gelen değeri olma yolundaki yatırımları sürdürme ve bu yönde atılacak adımların arkasındaki değerleri ileri taşıma ve belki de taşıma kararı alıyor. Her şeyin profesyonelce yapılması ama asla formel bir tavır takınılarak, samimiyetten uzak bir atmosfere müsaade edilmemesi önceliklerimizi oluşturuyor. Artık çok daha kaliteli ve saygınken, teknolojiden yararlanırken, çok daha mutlu insanları ailenin bir üyesi haline getirmeyi başarıyoruz.


Hizmetler: Stiliniz Sizi Yansıtır

Erkek stil dünyasındaki yaklaşımları, değişimleri, popüler stiller ve tarzlar, hatta özgün stiller ve daha fazlasına sahip bir ekibiz… Profesyonel stilist ekibim tarafından sizi yansıtan stille dokunuyor olmak, sıradanlıktan uzak olmayı ifade ediyor. Çünkü her şey erkek stilinin ihtiyaçları düşünülerek oluşturuluyor, sizin istekleriniz dikkate alınarak hayal ediliyor, en iyi ekipman ve bakım ürünleri kullanılıyor.

Saç ve sakal bakımı, keratin yükleme, kaş dizayn, şoklandırıcı bakım, saç dökülmesine yönelik uygulama ve profesyonel cilt bakımının yanı sıra ağda gibi hizmetlerle erkek dünyasının ihtiyacı olan bakımların hemen hepsi müşterilere sunuluyor. Mevcut stiline yeni bir bakış açısı kazandırmayı hayal eden, değişik saç rengiyle sıradanlığı aşmayı düşünen, popüler saç veya sakal stillerini uygulama konusunda profesyonel destek almayı düşünenlere en iyi hizmet veriliyor.


Neden Biz?

Stili şansa bırakmayın…

Profesyonel iş yaşamındaki biri için doğru saç ve sakal kesimin önemi büyük bir kitleye sunum yapmak kadar önemli ve etkili oluyor. Görünümüne önem veren insanlara karşı ilgi ve alakanın çok daha pozitif olacağı düşünülünce profesyonel sitile sahip olmanın gerekçesi göz önüne daha kolay gelebilir. Ben ve ekibim, kendisini yansıtmak, geliştirmek ve değiştirmek isteyen erkeklerin dünyasına dokunmayı seviyor. Yeni saç stilleri veya kişinin yüz şekline en uygun saç ve sakal kesim önerilerini içeren profesyonel destek sağlayarak, dış görünümde yakalanmak istenilen karizmanın ortaya çıkması için atılması gereken adımları atıyoruz. Ama önce siz…


Misyon ve Vizyon İlkeleri

Erkek stil dünyasını zenginleştiren hizmet profilini daima geliştirmek, çağın ihtiyaçlarına uygun hale getirmek. İnsan kaynaklarına önem vererek, nitelikli stilistleri istihdam sağlamak. Hizmet kalitesinden ödün vermemek. Yenilikçi yaklaşımı sürdürmek.

SERTİFİKALAR

Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style
Erkek Style

EKİP

Konusunda eğitimli ve tecrübeli ekibimiz sektördeki en son ürünleri yenilikleri takip ederek zengin model seçenekleri sunar.